O nas

Niepowtarzalne ujęcia z powietrza z pokładu bezzałogowej latającej kamery!

Realizujemy zlecenia filmowania oraz fotografowania obiektów z powietrza za pomocą latającej platformy (koptera) i kamery Full HD bądź aparatu cyfrowego.

Zdjęcia i filmy z lotu ptaka wykonujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Materiał zdjęciowy realizowany jest zarówno z niskich (1 metr) jak i wysokich pułapów (200 metrów). Z uwagi na zastosowanie innowacyjnego pomysłu i urządzenia w postaci bezzałogowej maszyny latającej, a w przeciwieństwie do typowo lotniczej fotografii, umożliwione jest zupełnie swobodne kadrowanie i wykonywanie filmów i zdjęć z dokładnie ustalonej pozycji, kąta a także wysokości. Dzięki temu obiekty oraz ich otoczenie zostają ujęte na filmach i zdjęciach w sposób oryginalny i interesujący. Zdjęcia z paralotni, balonu czy samolotu nie dają takich możliwości.

W czasie realizacji materiału filmowego czy zdjęciowego nasz klient ma możliwość podglądu „na żywo” obrazu z lotu.

Jeśli chcieliby Państwo zaprezentować w niebanalny sposób obiekt turystyczny, swój dom, działkę, firmę, bądź inne miejsce albo uwiecznić ślub, wesele, lub inną okazję, oddajemy się do Państwa dyspozycji.

Oprócz maszyn do filmowania z powietrza, posiadamy również sprzęt do filmowania z ziemi (kamery Full HD, kran filmowy, steadicam, …), który również może posłużyć do wykonania filmu dla Państwa.

Prosimy o kontakt, a zindywidualizowana oferta zostanie przygotowana specjalnie dla naszego Klienta.

Otwarci na wszelkie propozycje i sugestie, z pewnością postaramy się spełnić Państwa marzenia uwieczniając wyjątkowe miejsca i chwile.

Posiadamy cztery drony (koptery) o zindywidualizowanych parametrach oraz: dwie kamery SONY FULL HD z optyczną stabilizacją obrazu, kamery HERO GO PRO (wersja 2 i 3+ Black Edition z możliwością nagrywania FULL HD 60 kl/s, 2.7k oraz 4k) a także aparaty fotograficzne Canon 1100D i SONY NEX 5-N (rozdzielczość 17 mln pikseli).

___IMG_0254kadr

Badania termowizyjne / Termowizja

Wykonujemy również profesjonalne pomiary termowizyjne wysokiej klasy kamerą o dużej rozdzielczości na terenie woj. małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego.

Badania termowizyjne opierają się zdjęciach wykonywanych w podczerwieni za pomocą specjalnej kamery termowizyjnej. Na takich zdjęciach doskonale widać temperaturę poszczególnych fotografowanych elementów lub wręcz rozkład ciepła na danej powierzchni (np. na ścianie). Technologia ma bardzo wiele zastosowań, gdyż poprzez samą tylko obserwację rozkładu ciepła można stwierdzić m.in. którędy biegną kable w ścianie, albo czy stolarka w naszym domu jest szczelna, a mury dobrze zaizolowane.

Badania termowizyjne idealnie nadają się też do sprawdzania instalacji elektrycznych. Jest to metoda szybka, nie wymagająca ingerencji w instalację elektryczną oraz przydatna zarówno w układach wysokiego jak i niskiego napięcia.

Za pomocą kamery termowizyjnej wykonujemy zarówno badania budynków, jak i instalacji elektrycznych

1. Badania budynków:

– izolacji ścian, szczelności stolarki (w szczególności drzwiowej i okiennej), ocena izolacji rur i kanałów w budynku, wycieków wody, jakości izolacji dachowej i przecieków w dachu, badanie przemarzania ścian i jakości ocieplenia budynków, zalania wewnątrz murów, wykrywamy przebieg instalacji ogrzewania podłogowego oraz przebieg instalacji grzewczych w ścianach bez konieczności rozkuwania.

2. Badania instalacji elektrycznych:

– stanu urządzeń elektrycznych, rozdzielni, bezpieczników, przewodów, silników elektrycznych, stanu łożysk, miejsca szczególnego nagrzewania się styków wszelkiego rodzaju łączników, gniazd siłowych i dużej mocy typu EBERLE, sprawdzania silników wentylatorowych i podłączeń elektrycznych w rozdzielni, sprawdzanie przemarzania izolacji instalacji

Więcej informacji oraz zdjęcia znajdziecie Państwo na stronie Termowizja – Badania termowizyjne